Місяць: Травень 2017

В.Шаран: «За такої підтримки уболівальників варто грати»

  «Олександрія» домоглася свого, і це цілком справедливо, зваживши, на те, що команду, зі слів головного тренера В.Шарана, з початку весняної частини переслідує велика травмованість ведучих гравців. Сьогоднішній матч довів істину – той хто бажає домогтися свого бажаного результату, той незважаючи на складнощі, шляхом характеру та волі здобуває визнання.  Матч був непростий. Не було на полі легіонерів у «Шахтаря», але  на полі була команда: Ракицький, Степаненко, Коваленко, Бутко, Кобін, Борячук, Ордець, Малишев, Густаво Бланко Лещук – гравці добре відомі на теренах українського футболу. Уперше у своїй  футбольній історії  ФК «Олександрія»  зіграла  внічию 1:1 з грандом європейського фаху. По ходу матчу відігруючись, бо Борячук на 19-й хв. зумів таки обіграти не лише наш захист, а й голкіпера Леванідова.  Та вже  на 19-й хв.фланговий прорив і прицільний потужний удар Старенького – м`яч зрикошетив від Ракицького та влетів у ворота суперника встановив рівновагу в поєдинку. Старенький вже вкотре у вирішальних  матчах встановлює статус-кво – зрівнює рахунок і приносить команді жадані очки. Не винятком став і  цей гол – доленосним – прохідним для нашої команди до Євроліги. Ось вам і досвід і вік. Побільше б було таких  «стареньких»…   У подальшому гра стала більш контрольована з боку «Олександрії», яка мала кілька нагод, щоб закріпити рахунок, але цього дня доля везіння більше була на боці наших гостей, які старалися не менше наших гравців, бо молоді треба було заявити про себе. «Олександрія» для «гірників»  став хорошим іспитом. А стосовно самої «Олександрії». то вона вийшла на поле цілком мотивованою – тільки перемога і більш нічого. (більше…)

Станемо міцною стіною за «Олександрію»!

Для «Олександрії» – це вирішальний  матч, що визначить наскільки команда  В.Шарана готова вдруге спробувати свої сили на рівні європейського  футболу.

Відомо, що «Олександрія» лише на очко випереджає одеський «Чорноморець», який сьогодні також буде мірятися силами зі срібним призером чемпіонату  – київським «Динамо». Якщо говорити відверто, то керівництву «Динамо»   Одеса дуже близька, та й мотивації у «Динамо»  так як і в «Шахтаря» , здається, що особливої немає. Награти молодих гравців, подивитися їх  у двобої з командами, які займають лідерські позиції в українському футболі.  Обом командам буде дано шанс доказати свою майстерність – бути п`ятим. В.Шаран, як ніколи, буде мотивувати гравців лише на перемогу, іншого шляху просто не існує. Хіба, є ще один вихід – якщо «Чорноморець»  зіграє внічию з «Динамо», а ми не програємо  «Шахтарю».   (більше…)

Світла пам’ять захисникам України

29 травня  на території військової частини №2269 НГУ урочисто було відкрито пам`ятник загиблим вертолітникам:

Жовтень 1986 р. – при ліквідації аварїї на ЧАЕС  гвинтокрилий  зачепився гвинтом за трос  крана – загинув  Микола Ганжук

Грудень 2012 р. –  при випробуваннях поряд з Олександрією розбився вертоліт.

Загинули: Віталій Олейніков, В`ячеслав Павлюк, Олег Кошель, Дмитро Курінний, Рубен Ігітян.

Кінець травня 2014 р. –  Під Слов`янськом  було збито вертоліт на борту якого загинули:  Сергій Бульдович та Сергій Кравченко. (більше…)

Гра на вагу п`ятого місця

«Олександрія» краще відіграла перший тайм і мала  можливість двічі реально забити  у ворота свого суперника. На 24-й хв. реально загрожував воротам  «Олімпіка» Полярус, який підключив до цього моменту Грицука, який  з близької відстані мав замикати простріл Поляруса.  А на 38-й хв. знову Грицук пробивав головою, а на добиванні був уже Пономар, який  мав нагоду відкрити рахунок, коли з лівої  ноги низом пробивав  прямо по центру воріт Махарадзе. І вдруге Пономаря мав нагоду забивати, але переграти того вечора  голкіпера суперника не вдалося.

Перший тайм  був активним з боку обох команд, жвавим, швидким, і , до речі,  комбінаційним. Не було нервів, не було збудженості, команди грали у  свій футбол, який вони завжди демонструють.  Картинка гри краще виглядала в олександрійців, як і в другому таймі мали не одну нагоду відкрити рахунок. (більше…)

Целебная сила яичной скорлупы

«Не стоит выеденного яйца» – гласит народная поговорка. Однако, как показали научные исследования, выеденное яйцо, то есть скорлупа, для……организма не менее полезно, чем желток и белок. И даже детское питание до года должно ее включать.

Чем богата – Скорлупа на 90% состоит из карбоната кальция (углекислый кальций), легко усваиваемого организмом. Содержит медь, фтор, железо, марганец, фосфор, серу, цинк, а также кремний и молибден, которыми так бедна наша повседневная пища.

Чем полезна  –  Российский ученый В.В. Караваев, разработавший эффективную систему оздоровления организма, рекомендует принимать толченую скорлупу для нормализации щелочно-кислотного равновесия.  (більше…)

Гамак для дачи своими руками

Очень полезная вещь, которую необходимо иметь в своем арсенале каждому туристу, а также дачнику – это гамак, на котором можно будет прекрасно выспаться в тени ветвей какого-нибудь дерева даже в и изнуряющую летнюю жару.

Главное, чтобы он прослужил Вам всё лето. Именно поэтому мы рекомендуем взять для его изготовления два полотнища ткани. Кстати, лучше использовать материи разного цвета. Тогда гамак можно будет переворачивать в зависимости от настроения. Размеры изделия – 200 × 85 см, а значит, на нем с комфортом разместится пара ребятишек или один взрослый.

Вам понадобятся:отрезы оранжевой (200 × 90 см) и черной (212 × 90 см) ткани
две ленты (90 × 13 см), 20 прямоугольников (18 × 11 см), бельевой шнур, две сосновые рейки длиной 90 см, швейная машинка, ножницы, иголка «паутинка», нитки, дрель, карандаш. (більше…)

Коптильня с холодильника

  Старенький холодильник “Ока” или какой другой, честно прослужив почти **-надцать лет, – приказал долго жить. Корпус у него большой, добротный – выбрасывать жалко можно дать ему вторую жизнь.

Тщательно удалить все ненужные прибамбасы, оставить только металлический ящик с дверью. После снятия внутренней камеры с теплоизоляцией, оказывается, что сварные швы внутри корпуса промазаны каким-то коричневым герметиком, на соскребание которого уходит добрых два часа. С задней стороны, где был теплообменник, образовывается приличное отверстие. Приходится заделывать металлической пластиной, вырезанной из демонтированных частей.

Печка-буржуйка, сваренная из обрезка водопроводной трубы-четырехсотки, и давно уже не используемая по назначению, очень удачно вписалась в приготовленный корпус холодильника.

С выходом для трубы приходится немного повозиться. Сначала нарисовать циркулем круг, диаметром чуть меньше диаметра трубы. Затем насверлить отверстия по всему периметру круга сверлом пятеркой. И доводить до нужного размера уже полукруглым напильником или каким другим способом, кому как нравится. (більше…)

Первая помощь при отравлении алкоголем

  Легкое похмелье

В течение многолетней питейной практики человечество не только улучшало вкусовые качества алкогольного яда, а вырабатывало и совершенствовало приемы выхода из похмельного синдрома. Легкое похмелье утром следующего после застолья дня можно «подлечить» чашечкой какого-нибудь горячего напитка – кофе или чая. Хорошо бы бросить в него лимончик. Это поможет избавиться от усталости и головной боли. У кого есть возможность, и позволяет время, может с утра попариться в баньке. Активное потоотделение поможет организму очиститься от токсинов в организме.

Тяжелое отравление

Кто и как ни относился бы к врачам, при первых же признаках отравления алкоголем необходимо вызывать скорую помощь. Даже при тяжелых формах остается шанс помочь человеку выжить. Нужно действовать грамотно и знать, как помогать. Ничего нового в этом нет – действия при любых отравлениях одинаковые. (більше…)

Сторінка 1 з 612345...Остання »
Істина від Олександрії © 2017 - 2019